Posjet Centru za odgoj i obrazovanje Oštro

Autor: Vesna Rabak, 17. 12. 2016.

8. prosinca na blagdan Bezgriješnog začeća BDM posjetili smo Centar za odgoj i obrazovanje Oštro.

Pripreme za polazak

Učinili smo to u pratnji roditelja u popodnevnim satima odnijevši u Centar ono što je njima najpotrebnije, a to je dobra volja, pažnja, ljubav, druženje i naši osmjesi. Uz to smo ponijeli još malo odjeće, obuće i nešto igračaka što je obradovalo naše već poznate prijatelje i njihove učiteljice koje su nam pokazale prostorije u kojima borave djeca s posebnim potrebama.

Dvorana - vježbaonica

Ponosno su nam pokazivali svoje prostorije, sobice - uredno pospremljene, dvoranu za terapeutsko vježbanje, blagavaonu. Lijepo su nas dočekali i ugostili, a mi njima otpjevali par pjesmica što njih posebno raduje. Za nagradu smo dobili njihove osmjehe, radosna lica i čestitke koje su sami oslikali.

Naš nastup

Draganin nastup

Odlazeći svojim domovima poželjeli smo si samo jedan dar ispod bora, a to je sigurnost obitelji i dobro zdravlje što od srca želimo i našim malim prijateljima velikog srca i pedagoginji Mirjani Zorić, našoj mami, zahvaljujući kojoj se ostvaruje dugogodišnja suradnja, kao i svim djelatnicima i svim ljudima dobre volje!