Ekskurzija osmaša u Međimurje

Autor: Amela Ojdanić, 1. 10. 2015.

Od 10. – 12. rujna učenici osmog razreda bili su na ekskurziji u Međimurju. Posjetili su Muzej neandertalca u Krapini, dvorac Trakošćan, Čakovec, Varaždin, obiteljsko imanje Hažić, farmu jelena, stari mlin na Muri, muzej oldtimera, a zabava je bila osigurana u toplicama Sveti Martin.

Kupanje u bazenima, odlična hrana, disco večer, druženje s učenicima iz Splita i Rijeke, nogomet te ‘zujanje’ iz apartmana u apartman omogućili su nezaboravne trenutke. Više ćete doznati iz učeničkih osvrta.

Bilo nam je super, hrana odlična, bazeni još bolji, a u apartmanima je bilo odlično.

Luka Z.

Najbolji izlet ikada jer smo bili svi skupa te smo se dobro zabavljali. Bilo bi bolje da samo bili više dana te da smo imali više slobodnog vremena.

Anton

Ekskurzija je bila odlična, hrana izvrsna. Često smo išli na bazene. Vodič je bio malo strog, ali dobro. Sve u svemu, odlično i htio bih da imamo još ovakvih izleta.

Gabriel

Bilo mi je super, jedino mi se nije dalo biti u muzeju.

Matija M.

Bilo je super i zanimljivo jer smo vidjeli mnoge stvari, znamenitosti. Meni je bilo odlično jer sam tri puna dana bio sam s prijateljima bez školskih briga. Sve u svemu, mislim da nam je svima to bilo najbolje iskustvo u životu.

Nikola

Bilo mi je jako lijepo. Imala sam malih primjedbi, ali sam ih zanemarila, Sve je bilo interesantno i uzbudljivo i SUPER. Da sam jedino mogla malo (puno) dulje spavati. I hrana je bila MLJAC! Vodič je bio prefora. Ja sam stvarno jako zadovoljna. Samo je brzo prošlo.

Anamarija V.

Na ekskurziji mi je bilo odlično. Čim smo došli, išli smo na bazene, tamo smo se kupali, zezali, . . .U discu mi je bilo najbolje jer su bili i učenici drugih škola s nama. Plesali smo, netko je pao sa stola, ali sve je bilo super. Upoznali smo i nove prijateljice iz Splita i Rijeke. Volio bih opet ići na ekskurziju.

Aldin

Uživao sam na ekskurziji. Kupali smo se u bazenima, razgledavali, bili u Krapini, Čakovcu, Varaždinu, Svetom Martinu. Bilo je puno zabave . . .

Luka P.

Na ekskurziji mi je bilo dobro jer smo se puno zabavljali i družili. Mislim da su nas trebali više pustiti da budemo sami. Imali smo super vodiča. Prvi dan sam mislio da je vodič previše strog, ali kasnije sam shvatio da se voli šaliti. Bazeni su mi bili dobri, ali su mi brzo dosadili. Svidjela mi se ekskurzija i volio bih opet ići.

Alen

Na ekskurziji je bilo jako dobro. Svidjelo mi se što smo prijateljice i ja bile same u apartmanu. Super smo se zabavljali, a najbolje mi je bilo na bazenima.

Iva

Na ekskurziji u Međimurju su mi se svidjele disco večer i razgledavanje Čakovca i Varaždina. Nije mi se svidjela farma jelena i čips od jabuka. Vrijeme je jako brzo prošlo.

Anamarija J.

Meni je bilo odlično do 3. dana kad smo išli u Varaždin i Čakovec, tad mi je bilo malo dosadno, ali sve u svemu, bilo je super, a najbolje mi je bilo na bazenima. Smještaj je bio odličan kao i hrana u toplicama.

Petar

Na ekskurziji smo obišli Varaždin, Čakovec, Trakošćan, obiteljsko imanje Hažić i farmu jelena (na kojoj jelene nismo vidjeli). Sigurna sam da se većini najviše svidjelo kupanje i disco.

Sanela

Bila sam uzbuđena kad smo krenuli iz Rijeke. Prvo smo posjetili Krapinu i Trakošćan gdje sam već bila, ali drago mi je da  sam se podsjetila. Onda smo otišli u Toplice Sveti Martin. Svidjelo mi se kad smo bili u discu, tamo smo se upoznali s učenicima još nekih škole.

Elena