> Natjecanja
Natjecanja

Učenici scenske grupe 1.b razreda odlični i na Županijskom natjecanju Lidrano 2016.

Autor: Svjetlana Višnić, 14. 3. 2016.

Učenici scenske grupe 1.b razreda: Tara Bukilić, Mihaela Cvijanović, Andrej Kljun, Korina Lisac, Tajana Milutinović, Mato Popović, Nea Superina, Nika Štampf, Kaja Štimac i Mia Vuksan sudjelovali su 1. ožujka 2016. godine, Dvorana Circolo, Zajednica Talijana na Županijskom  natjecanju, Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2016. u skupnom scenskom izrazu. Sa područja Primorsko-goranske županije bili smo u prigodi pratiti 25 skupna nastupa učenika osnovnih i srednjih škola.

Učenici su izveli scensku igru „Pravda“ autorice Ljerke Pukec. Scensku igru adaptirala je voditeljica scenske grupe učiteljica Višnić Svjetlana.

I na Županijskom natjecanju učenici su bili odlični te dobili zasluženi, veliki pljesak.

Jedini su prvašići u skupnom scenskom izrazu na Lidranu koji su se plasirali na Županijsko natjecanje i jedini prvašići koji su nastupili sa područja Primorsko-goranske županije u dramsko-scenskim igrama.

Bravo za učenike scenske grupe 1. b razreda!

Učenici scenske grupe i mentor Svjetlana Višnić dobili su priznanje te pohvalnicu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Primorsko-goranske županije za postignuti uspjeh i sudjelovanje na Hrvatskom školskom susretu Lidrano 2016.

Posebnu čestitku na uspjehu poslala je učenicima i voditeljici scenske grupe 1.b razreda Višnić Svjetlani književnica Ljerka Pukec. Za nagradu je učenicima poslala šaljivi, edukativni igrokaz Vuk kod zubara. Od srca joj zahvaljujemo.

Hvala roditeljima, bakama, djedovima, nonićima, nonama... na podršci i pomoći.

Višnić Svjetlana, voditeljica scenske grupe 1.b razreda