ANKETA ZA RODITELJE - VIRTUALNA NASTAVA

Autor: Jasna Sandalj, 31. 3. 2020.

Dragi roditelji,

Iznimno nam je važna Vaša povratna informacija vezana uz virtualnu nastavu naše škole. Stoga Vas molimo da nam date povratnu informaciju na način da ispunite anketu koja je anonimna.

Molim Vas da prilikom rješavanja ankete uzmete u obzir odredbu Ministarstva znanosti i obrazovanja RH u kojoj:

• „Učenici razredne nastave trebali bi dnevno provesti pet sati dnevno učeći (to uključuje učenje i poučavanje). Možda se čini da je 5 sati dnevno zahtjevno, ali ne smije se zaboraviti da su do uvođenja nastave na daljinu učenici u fizičkoj učionici svaki dan provodili najmanje 4 sata, a poslije su učili kod kuće ili u produženome boravku te da su još i vikendom imali neke obveze oko nastave. Dakle, tih 5 sati podrazumijeva učenje radnim danima, ne i vikendima, te obuhvaća uobičajeno učenje u školi i kod kuće. Kod izvođenja nastave na daljinu to se sve izvodi kod kuće pa odjednom sve postaje vidljivo roditeljima.“ (MZO, 2020.g.)
  • „Prema sličnome obrascu učenici u osnovnoj školi u predmetnoj nastavi trebali bi učiti oko 6 sati dnevno (uključujući učenje i poučavanje). Navedeno ne uključuje učenje vikendom; ako učenici uče i vikendom, broj sati tijekom radnoga tjedna se smanjuje.“ (MZO, 2020.g.)

U opširnije se nalazi popis razreda s odgovarajućim anketama. Molim Vas odaberite razred u kojem se nalazi Vaše dijete. Hvala!

Srdačan pozdrav, Jasna Sandalj, pedagoginja

Molim Vas kliknite na razred koji Vaše dijete pohađa kako biste otvorili anketu.