Autor: Amela Ojdanić, 19. 12. 2013.

No, da sve ne bi bilo tako jednostavno pobrinula se naša učiteljica engleskog jezika koja nam je nekoliko dana prije dala zadatak prevesti i naučiti neke riječi. Pogađate, riječi koje smo morali naučiti su nam trebale pri izradi kolača.

Nakon što smo doooobro oprali ruke, zavezali kosu i stavili pregače, prionuli smo na posao.

Ingredients:

3 packets of butter

1 yoghurt

1 kg of flour

a pinch of salt

marmalade

icing sugar

Method:

Preheat the oven to 220°C.

Beat the butter and the yoghurt, add the flour and salt. Mix until you get smooth dough.

Roll the dough between two sheets of baking paper until 5mm thick.

Bake for 20 minutes.

« Svibanj 2024 »