preskoči na sadržaj

Osnovna škola Turnić Rijeka

Login
Tražilica
e-Dnevnik

Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Grad Rijeka

Anketa
Vaš omiljen predmet je:

















Carnet
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti . 

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe. 

06.06.2018. 09:38
Hrvatske škole u europskom projektu za razvoj digitalnih kompetencija
S početkom školske godine 2018./2019., posredstvom Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET, nastavnici 1. i 2. razreda svih srednjih škola u Republici Hrvatskoj moći će koristiti inovativnu CRISS platformu za stjecanje, vrednovanje i certificiranje digitalnih kompetencija svojih učenika.

28.05.2018. 13:52
Održana svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla održana je svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja namijenjenog svim osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj „Lektira na pozornici robotskog kazališta“.

24.05.2018. 11:45
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018. 15:35
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

21.05.2018. 13:46
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018. 14:12
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018. 12:44
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Raspored sati

Vremenik pismenih ispita

Informacije za roditelje

Radno vrijeme službi

Zvončari

Čakavski rječnik

Prijatelji

Lukin portal

Hrabri telefon

Na današnji dan

Portal edu.hr

Učilica

Prometna učilica

e- Lektira

online enciklopedija

Toni Milun

Tražilice

Google

Yahoo

Računi e-pošte

Carnet webmail

Gmail

Yahoo mail

Windows Live Hotmail

Freemail Net.hr

Slobodno vrijeme

Facebook     Twitter

You Tube

Iz našeg kraja

rijekadanas.com

korzo.net

Portali i e-novine

novilist.hr Jutarnji list.hr

tportal.hr Dnevnik.hr

Indeks.hr net.hr

 24sata.hr    Sportske novosti

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 4. 2015.

Ukupno: 359823
Ovaj mjesec: 7462
Ovaj tjedan: 63
Danas: 62
Upravljanje školom

 

ŠKOLSKI ODBOR

 

Školom upravlja Školski odbor.

 

Školski odbor ima sedam članova.

 

Šest članova Školskog odbora imenuje i razrješuje kako slijedi:

- Učiteljsko vijeće iz reda učitelja i stručnih suradnika (dva člana Školskog odbora),

- Vijeće roditelja iz reda roditelja učenika koji nije radnik škole (jednog člana Školskog odbora), 

- osnivač samostalno (tri člana Školskog odbora).

Jednog člana Školskog odbora bira i razrješuje radničko vijeće.

 

Dana 10. travnja 2017. godine održana je 1. konstituirajuća sjednica Školskog odbora. Mandat članovima Školskog odbora traje 4 godine, a počinje teći od dana konstituiranja Školskog odbora.
 
 
Članovi Školskog odbora su:
 
  1. Damir Čović (iz reda učitelja i stručnih suradnika)
  2. Marija Illich (iz reda učitelja i stručnih suradnika)
  3. Danijela Ivošević Jelušić (iz reda roditelja)
  4. Sidonija Grabar (predstavnik radnika škole)
  5. Sandro Blasich (predstavnik osnivača)
  6. Nevenka Česal (predstvanik osnivača)
  7. Davor Kolarić (predstavnik osnivača)

 

 

 

Predsjednik Školskog odbora je Damir Čović.

 

Školski odbor radi na sjednicama koje priprema (zajedno s ravnateljicom) i vodi predsjednik Školskog odbora, a na kojima se rješavaju pitanja važna za poslovanje Škole.

 

VIJEĆE RODITELJA

 

Vijeće roditelja je savjetodavno tijelo. Sastavljeno je od predstavnika roditelja učenika razrednih odjela Škole.

  • daje mišljenje o prijedlogu školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada,
  • raspravlja o izvješćima ravnatelja o realizaciji školskog kurikuluma, godišnjeg plana i programa rada Škole,
  • razmatra pritužbe roditelja u svezi s odgojno-obrazovnim radom,
  • predlaže mjere za unapređenje odgojno-obrazovnog rada,
  • predlaže svog člana u Školski odbor na način utvrđen Statutom,
  • raspravlja i o drugim pitanjima značajnim za rad Škole.

 

Članovi Vijeća roditelja su:

 

  1. Dunja Škrtić Klincov (1.a)
  2. Ksenija Ivanac (1.b)
  3. Josipa Andrušić (2.a)
  4. Ana Adam Širola (2.b)
  5. Irena Tonsi (2.c)
  6. Danijela Ivošević Jelušić (3.a)
  7. Bojana Freund Kljun (3.b)
  8. Maja Čugelj (4.a)
  9. Marko Veronica (4.b)
  10. Ljubica Predovan Kulišek (5.a)
  11. Blanka Kosjek Rumora (5.b)
  12. Šemsi Beljulji (6.a)
  13. Tatjana Čulina (6.b)
  14. Jasna Unuk Županović (7.a)
  15. Daljana Dunić (7.b)
  16. Natalija Banov (8.a)
  17. Daniela Drageljević (8.b)

 

Predsjednica Vijeća roditelja je Josipa Andrušić, a  zamjenica predsjednice je Danijela Ivošević Jelušić.

Sjednicu Vijeća roditelja priprema i saziva predsjednik, a poziv se obavezno dostavlja ravnateljici Škole.

 

STRUČNA TIJELA ŠKOLE

 

- Učiteljsko vijeće

- Razredno vijeće

- Razrednik

 

UČITELJSKO VIJEĆE

 

Učiteljsko vijeće čine učitelji i stručni suradnici Škole.

 

  1. Baljak Lucija
  2. Banjavčić Grudić Andreja
  3. Barkiđija Vera, stručni suradnik
  4. Čalić Nina
  5. Čović Damir
  6. Đikić Besima
  7. Golić Ljiljana
  8. Grabar Sidonija
  9. Hasković Izet
  10. Herceg Ljerka
  11. Illich Marija
  12. Jerković Tamara
  13. Kapor Jasna
  14. Komadina Snježana
  15. Kralj-Smirčić Jelena
  16. Kulaš-Jutrović Ljiljana, ravnateljica
  17. Matijević Dijana
  18. Ojdanić Amela
  19. Pajalić Jasmina
  20. Peruč-Šuša Nives
  21. Potočnjak-Bilić Sanja
  22. Pranješ Ivo
  23. Rabak Vesna
  24. Rafaj-Kostelić Anita
  25. Rešetar Jakšić Irena
  26. Rubeša Bernardica
  27. Sandalj Jasna, stručni suradnik
  28. Segnan Stanislava
  29. Skokan Bosiljka
  30. Sochor Vesna
  31. Šanko Trope Iva
  32. Šuljić Ljubica
  33. Višnić Svjetlana
  34. Vodanović Maja
  35. Vukoša Petra

 

 

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

 

Škola ima tajnicu, računovotkinju, domara, kućnog majstora, kuharicu i spremačice.

 

Tajnica: Irena Čalmić, dipl. iur., obavlja opće, pravne, kadrovske poslove, poslove vođenja i čuvanja pedagoške dokumentacije i evidencije, surađuje s organima upravljanja, pravosudnim organima i tijelima državne uprave i drugim javnim organima i tijelima.

Računovotkinja: Gordana Vukelić, oec., obavlja računovodstvene i knjigovodstvene poslove (obračun plaća, vođenje blagajničkog poslovanja, vođenje financijskog knjigovodstva i sl.).

Domar: Drago Božić, zadužen za poslove tehničkog održavanja i rukovanja opremom i uređajima školske zgrade.

Kućni majstor: Damir Miškulin, zadužen za poslove tehničkog održavanja i rukovanja opremom i uređajima školske zgrade.

Kuharica: Zekira Husaković zadužena za pripremu i podjelu školske marende i ručkova u produženom boravku škole.

Spremačice: Grozdana Fruk, Asima Harbaš, Gordana Vukšić, Zorica Grabovac, Marija Batković, Ruža Turk zadužene za poslove održavanja čistoće Škole i okoliša.

 

preskoči na navigaciju