Zimska učionica

Autor: Marija Malnar Zidarić, 9. 1. 2024.

U razrednom odjelu 3. a razreda ove školske godine provodi se razredni projekt Zimska učionica.
Za vrijeme zimskih školskih praznika učenici imaju mogućnost dolaska u školu kako bi, prije svega, kvalitetnije proveli slobodno vrijeme.
U prvom dijelu zimskih praznika zainteresirani učenici su od 2. do 5. siječnja 2024. g.
prijepodneva provodili u školi. Druženjem, igrom i zabavom stjecali su nova znanja i vještine.

pozivnice za svoje goste. Po završetku tjedna učenici su ispunili evaluacijski upitnik. Iskazali su izrazito zadovoljstvo radionicama te dali svoje prijedloge za drugi dio zimskih praznika. Učiteljice su im podijelile pohvalnice za uspješno sudjelovanje.
U nastavku možete pogledati dio atmosfere i neke od nastalih uradaka.

Zimske činkvine