« Listopad 2021 »

21.10.2021. 12:01
INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom
Postovani, Danas, 21.10.2021. od 09:30 do 10:20 sati, uslijed radova na infrastrukturi usluge filtriranja nepocudnih sadrzaja doslo je do neplaniranog prekida mrezne povezanosti svih osnovnih i srednjih skola spojenih na ... The post INFO Prekid mrezne povezanosti skola s Internetom appeared first on CARNET .

19.10.2021. 17:08
Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama
Danas je u prostorijama CARNET-a potpisan ugovor kojim započinje druga faza implementacije aktivne mrežne opreme u sklopu programa e-Škole. Ugovor su potpisali predsjednik Uprave Compinga Alojzije Jukić, predsjednik Uprave KING ... The post Potpisan ugovor o nabavi aktivne mrežne opreme u školskim mrežama appeared first on CARNET .

18.10.2021. 09:01
INFO Uspostava mrezne povezanosti – Opatija
Postovani, Danas, oko 07:30 sati ponovno je uspostavljena mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju Opatije. Pruzatelj usluge 3t.cable d.o.o.je otklonio poteskocu. S postovanjem, The post INFO Uspostava mrezne povezanosti – Opatija appeared first on CARNET .

18.10.2021. 08:11
CARNET webinar: Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi
U četvrtak, 21. listopada 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika sa sedmim webinarom u nizu pod nazivom "Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi". Na ovom informativnom webinaru će ... The post CARNET webinar: Informativno o implementiranoj mrežnoj infrastrukturi appeared first on CARNET .

18.10.2021. 03:01
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Opatije
Postovani, Danas od 01:00 sati CARNET NOC biljezi prekid mrezne povezanosti prema CARNET cvoristu u Opatiji. Uslijed prekida u ispadu je mrezna povezanost ustanova clanica na podrucju Opatija. CARNET NOC ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Opatije appeared first on CARNET .

15.10.2021. 14:36
Demo testiranje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi demo testiranje mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže u sklopu javne nabave Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže (ev. broj 45-21-VV-OP) ... The post Demo testiranje – Nabava mrežne opreme za okosnicu CARNET mreže appeared first on CARNET .

15.10.2021. 12:26
CARNET webinar: Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju
Prošli tjedan smo odgovorili na osnovna pitanja o osiguranju i praćenju nastave u virtualnom okruženju, kreiranju i upravljanju timovima ali i tips&tricks za zadatke, sastanke i Whiteboard. Ako ste zbog ... The post CARNET webinar: Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju appeared first on CARNET .

13.10.2021. 09:42
Prijave na poslijediplomski specijalistički studij E-učenje u obrazovanju i poslovanju primaju se do 31. listopada 2021. godine. Riječ je o studiju kojega provodi Fakultet organizacije i informatike u suradnji s ... The post Upišite poslijediplomski specijalistički studij E-učenje u obrazovanju i poslovanju appeared first on CARNET .

08.10.2021. 09:11
CARNET webinari: Izazovi provedbe akcijskih istraživanja i e-Laboratorij
U proteklim tjednima smo predstavili bogatstvo dostupnih e-Škole digitalnih obrazovnih sadržaja i prikazali smo praktične primjere nastavnih aktivnosti koje uključuju njihovo korištenje u odabranim predmetima - Engleski jezik, Sociologija te ... The post CARNET webinari: Izazovi provedbe akcijskih istraživanja i e-Laboratorij appeared first on CARNET .

07.10.2021. 10:56
Poziv na istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave uređaja za primjenu digitalne tehnologije u nastavi u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola ... The post Poziv na istraživanje tržišta – uređaji za primjenu digitalne tehnologije appeared first on CARNET .

PREDBILJEŽBE ZA UPIS U 1.RAZ. OŠ
Autor: Jasna Sandalj, 17. 1. 2021.

Dragi roditelji budućih prvašića,

Ovim putem Vam se obraćamo s obavijesti kako će se predbilježbe za upis u 1.razred osnovne škole odvijati od 25. do 29. siječnja putem elektronske pošte jasna.sandalj@skole.hr ili na broj mobitela 099/2643455 za djecu rođenu od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine.

Prijava treba sadržavati ime i prezime, datum rođenja te OIB djeteta, adresu prebivališta/boravišta uz napomenu da li se radi o djetetu s teškoćama u razvoju te ime i prezime oba roditelja, adrese elektronske pošte oba roditelja i brojeve telefona/mobitela. Također, oni roditelji čija djeca po upisnom području ne pripadaju našoj školi, trebaju, pored ovih informacija, poslati i Zamolbu za upis u našu školu.

Ako imate bilo kakvo pitanje, budite slobodni nazvati me. Drage volje ću odgovoriti na svako Vaše pitanje!

U opširnije se nalaze opširniji dokumenti Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje u kojima možete pročitati dodatne informacije.

Veseli pozdrav, Jasna Sandalj, pedagoginja